AFEX UsBugi wntrzarskie
O nas
Stoiska
Nietypowe zlecenia
Kontakt

-----------------------------------------

O nas

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się na codzień w wykonywaniu mebli na indywidualne zamówienia klienta. Realizujemy wszelkie prace stolarskie związane z wykonaniem i montażem mebli na wymiar do większości wnętrz mieszkalnych (meble do pokoju dziennego, kuchnie, szafy wnękowe, itp.), a także wnętrz użyteczności publicznej, jak np. sklepy, restauracje... Wykonujemy i montujemy meble z płyty wiórowej laminowanej, fornirowanej, MDF, a także z litego drewna sosnowego. Zatrudniamy i współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi stolarzami i firmami stolarskimi, dzięki temu możemy realizować nawet nietypowe zlecenia.

Nasza firma jest młoda, istniejemy od 2007 roku, ale charakteryzuje nas pasja do tego co robimy, kreatywność, dokładność, szybkość w działaniu, a poza tym stawiamy na jakość, bo wierzymy, że klient “wcześniej czy później” do nas wróci. Lubimy nowe wyzwania, bo chcemy się rozwijać i poszerzać ofertę naszej firmy, przez co stajemy się coraz bardziej rozpoznawalni na rynku.

Jesteśmy otwarci, elastyczni i zawsze dostosowujemy się do potrzeb klienta, bo jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego duży nacisk kładziemy na jakość naszych usług, zaczynając od precyzji wykonania detalu, a na wyglądzie i zachowaniu naszych pracowników kończąc.